Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marsz Wyzwolenia Konopi 2010: Lublin opanują zwolennicy marihuany

Utworzony przez czytelnik, 17 września 2010 r. o 08:14 Powrót do artykułu
kosa napisał:
migu popaprany, że coś jest dozwolone ,w tym przypadku alkohol czy ewentualnie trawa, nie znaczy że jesteś zmuszony do picia czy palenia. Każdy ma swoją głowę!
TAK!!! JESTEM NA TAK! To może znieśmy jakiś Kodeks? Na początek np. drogowy. W końcu "Każdy ma swoją głowę!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kosa napisał:
migu popaprany, że coś jest dozwolone ,w tym przypadku alkohol czy ewentualnie trawa, nie znaczy że jesteś zmuszony do picia czy palenia. Każdy ma swoją głowę!
TAK!!! JESTEM NA TAK! To może znieśmy jakiś Kodeks? Na początek np. drogowy. W końcu "Każdy ma swoją głowę!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W herbie Lublina jest koziołek z krzakiem marihuany ? Nie wiedziałem o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
TAK!!! JESTEM NA TAK! To może znieśmy jakiś Kodeks? Na początek np. drogowy. W końcu "Każdy ma swoją głowę!".
Widać że niczego nie rozumiesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
crx napisał:
Chociaż sam nie zażywam żadnych używek(łącznie z kawą i herbatą-związki uzależniające z grupy amin!)i jestem zwolennikiem uprawiania czynnego sportu ,to widzę pewną ściemę.Naukowo dowiedziono,że aspartam stosowany przez niemal wszystkie firmy polskie w napojach(poza HOOP-em i FORTUNA-ą)sprzyja rozwojowi komórek nowotworowych.Dziwne,że nikt tego nie zabrania.Ale taki już jest ten obszar geograficzny pod nazwą Polska.Nie piszę POLSKA bo to by było nadużycie!!!
Niestety ale masz rację, bo praktycznie w każdym produkcie żywnościowym jest chemia, która prędzej czy później niszczy organizm. Nawet gumy do żucia mają aspartam. Skoro alkohol przynosi takie zyski, przestępstw jest po nim więcej niż po marihuanie, to dlaczego jej nie zalegalizować? I tak pali dużo osób, które się do tego nie przyznają po prostu. ALKOHOL BUDZI AGRESJĘ, MARIHUANA SPOKÓJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLICJA DO ROBOTY! będziecie mieli wszyskich palaczy , wąchaczy i sznytowców jak na talerzu! Wszystkich do paki do wyjaśnienia - rewizje w mieszkaniach, w pracy, w garażu, w samochodzie. DOŚĆ PROPAGOWANIA NARKOTYKOWEGO SYFU!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mi się śmiać chce z niektórych postów, z postów deb***i i ignorantów. Np NASKOSTOP.. Który pisze dość propagowania narkotykowego syfu, a sam jest ćpunem, korzysta z internetu, to narkotyk, na pewno jest słodycze to narkotyk, napewno pije kawę to narkotyk. I to gorsze od marihuany. No ale cóż w polsce większość ludzi to ciemnogród i deb***e i ignoranci, nie ma co z takimi rozmawiać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NASKOSTOP napisał:
POLICJA DO ROBOTY! będziecie mieli wszyskich palaczy , wąchaczy i sznytowców jak na talerzu! Wszystkich do paki do wyjaśnienia - rewizje w mieszkaniach, w pracy, w garażu, w samochodzie. DOŚĆ PROPAGOWANIA NARKOTYKOWEGO SYFU!!!
co za Nienawiść ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jeżeli "marihuana budzi spokój", to argt i kosa nie zdążyli sobie dziś jeszcze zajarać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
się jara od nocy do rana to trawa....sadzić...palić....zalegalizować....jak by było zalegalizowane to by dziurę podatkowa załatali....więc bracia i siostry jarajcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo to pewnie byli tam ex-pracownicy Jesz Burgera - w końcu podobno "jarali trawę po kiblach", no nie Bodek? hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna robić zdjęcia bo w tym pochodzie nie pójdą zwykłe ćpuny tylko ;dilerzy,plantatorzy konopii,ludzie z narkobiznesu ....nie prawdaż Panie pośle Atamańczyk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytelnik napisał:
Na tym marszu policja powinna każdego z uczestników prześwietlić, jestem pewien ze by znaleźli przy nich dużą cześć maryśki.Palą, ćpają a później giną nie winne osoby. Stanowcze nie przeciwko legalizacji.
Ludzie to giną w skutek nadużywania narkotyków twardych - m.in. alkoholu, który jest legalny! Nikt od palenia konopi nie umarł. Aby przedawkować, trzeba by spalić 3,5kg!!! Niestety to wyliczenia teoretyczne, bo jak pisałem - nikomu nie udało się jeszcze przedawkować. To, że alkohol jest w naszej kulturze mocno zakorzeniony w żaden sposób nie sprawia, że jego używanie jest bezpieczne. Skutki jego używania są ZNACZNIE gorsze niż marihuany! Czemu na tym się nie skupimy? Przecież nikt nie chce rozdawać jointów w szkole dzieciom, tak jak nikt tym dzieciom nie rozdaje wódki! Mam 30lat i chcę sobie w domu zasadzić jedną donice z rośliną i nie stresować się tym, że Policja wpadnie do mojego mieszkania, na które zarobiłem uczciwą pracą mimo, że od 15lat rekreacyjnie sobie palę co jakiś czas. Nie zamierzam handlować, nie zamierzam nikogo częstować na siłę, ani namawiać, chcę jako dorosły obywatel tego kraju płacący podatki mieć prawo raz na jakiś czas zapalić sobie jointa, na moją odpowiedzialność. DO cholery ludzie, 30lat to chyba wiek, w którym można zaufać człowiekowi, że jest ZA SIEBIE odpowiedzialny! Nie chcę pić wódki, ale raz na jakiś czas potrzebuję się "zresetować" i odprężyć od stresów codzienności. Dlaczego zmuszacie mnie do picia wódki, po której człowiek staje się agresywny, a potem ma kaca (często i moralnego). Jak Wam taki styl życia i relaksu odpowiada to proszę bardzo. Mi nie, dlaczego nie mogę więc na własny użytek posiadać substancji, która jest mniej groźna od alkoholu i dodatkowo z powodzeniem jest stosowana w medycynie w krajach bardziej rozwiniętych? Dlaczego na Słowacji i w Czechach, u naszych bratnich Słowian Zachodnich, z którymi dzielimy pochodzenie kulturowe, jakoś DEKRYMINALIZACJA jest możliwa, a Tylko u Nas nie jest? Nawet w cholernej Rosji, u Słowian Wschodnich posiadanie drobnych ilości NIE JEST KARANE? Do kogo Polska równa? Do Afryki??? Tylko, że w Afryce tak samo i alkohol nie jest legalny. Więc może mam propozycję, jak marihuana ma być nielegalna ze względu na szkodliwość, to może i zdelegalizujmy ALKOHOL? CO Wy na to hipokryci z Monaru itp.? Pierwszą używką każdego heroinisty i innego ciężkiego narkomana to był, jest i zawsze będzie ALKOHOL! Znajdźcie jednego co zaczął od palenia trawy, a wcześniej się nie upijał. Po raz kolejny powtórzę. Dajcie możliwość ludziom dorosłym na decydowanie o własnym życiu! Ja Wam do mieszkań nie zaglądam i mnie nie obchodzi co w nich robicie - róbcie sobie co chcecie ale i mi pozwólcie. Po trawie nie wszczynam awantur, nie krzyczę, po prostu zrelaksowany wypoczywam - co Was, hipokryci w tym boli? No co? A jeśli chcecie zakazywać i nakazywać dorosłym ludziom, to tak samo zdelegalizujcie groźniejszy alkohol i podobnie groźne papierosy! Jedna prohibicja w historii nie wystarczy, by zakute łby nie zrozumiały, że zakazami nic się nie wskóra to wprowadźcie kolejną. Tylko, że pomyślcie - jakby zalegalizować jeden krzak w domu na prywatny użytek, to ludzie leczący się marihuaną oraz CI przy pomocy której się relaksują, nie chodziliby do dilerów więcej. WIęc dilerzy handlowaliby TYLKO twardymi narkotykami i każdy posiadający TWARDE narkotyki by mógł policji wskazać od kogo go kupił i po nitce do kłębka Policja mogłaby skutecznie walczyć z mafiami, co skuteczniej walczyłoby z narkomanią niż zamykanie 30latka, za to że zapalił jointa na imprezie we własnym domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro domagają się swobód demokratycznych to dać im ...niech się ch*je wytrują tylko pod jednym warunkiem za handel ,dilerkę jeden wyrok -czapa i to w ciągu miesiąca.Dla ćpunów żadnych świadczeń zdrowotnych zapisanych w konstytucji bo na nie ktoś musi zapracować a ćpun tego nie zrobi,żadnych świadczeń rentowych i niech uprawiają tę swoją demokrację.Samotnej matce zabiera się zasiłek żeby takiego wykolejeńca karmić i pod dachem go ogrzewać ?. Jest stare mądre powiedzenie "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" Nic więcej nie trzeba tylko w pęłni go zastosować i tych marszy zła i obłydy nie będzie bo nie będzie miał kto maszerować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek Mlaskacz napisał:
To złóż w lokalnym oddziale NFZ kwit, że w razie czego będziesz się leczył wyłącznie za swoje, bo ja ćpunów nie mam zamiaru utrzymywać.
Problem w tym, że od marihuany samej raczej na odwyk się nie idzie. Chyba, że ktoś ma słabą psychikę, ale wtedy i od oglądania telewizji może się uzależnić czy też od internetu. Tak czy owak, jestem za. Nawet powiem więcej, należałoby zlikwidować ZUS, NFZ i przymus ubezpieczeń zdrowotnych. Też nie chcę płacić za idiotów heroinistów, odwyki wciągających kokę juppies, czy zażywających xtc/amfę klubowych imprezowiczów! Ale nade wszystko, ponad wszelką wątpliwość NIE CHCĘ PŁACIĆ ANIE GROSZA NA ALKOHOLIKÓW!!! Ani na nich, ani na ich spładzane po pijaku dzieci! Jak tak się da, to idę razem z Panem, Panie Jacku na marsz/protest przeciwko płaceniu za ich leczenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kluk napisał:
Skoro domagają się swobód demokratycznych to dać im ...niech się ch*je wytrują tylko pod jednym warunkiem za handel ,dilerkę jeden wyrok -czapa i to w ciągu miesiąca.Dla ćpunów żadnych świadczeń zdrowotnych zapisanych w konstytucji bo na nie ktoś musi zapracować a ćpun tego nie zrobi,żadnych świadczeń rentowych i niech uprawiają tę swoją demokrację.Samotnej matce zabiera się zasiłek żeby takiego wykolejeńca karmić i pod dachem go ogrzewać ?. Jest stare mądre powiedzenie "jak sobie pościelesz tak się wyśpisz" Nic więcej nie trzeba tylko w pęłni go zastosować i tych marszy zła i obłydy nie będzie bo nie będzie miał kto maszerować.
Bardzo dobry pomysł, pod warunkiem, że oczywiście CI "ćpuni" jak Pan raczy ich nazywać (rozumiem, że Pan jest alkoholikiem, bo średnio raz na tydzień zdarzy się Panu wypić piwo), zostaną zwolnieni z obowiązku płacenia przymusowego ubezpieczenia społecznego, bo wszakże, tak samo jak im nikt jointów do ust nie wtyka, tak samo i tej "biednej, samotnej matce" też nikt pod przymusem.. nie wtykał. Jestem jak najbardziej za, ba nawet chyba się skuszę zapalić tego zakazanego jointa, by tylko przestać płacić, za alkoholików i te "biedne, samotne matki" z lubartowskiej i jej mentalno-moralnych okolic. Z przyjemnością zaoszczędzone pieniądze wydam na prywatne ubezpieczenie lub wpłacę na konto oszczędnościowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy normalna rodzina pali marihuanę? Ci co pala to zwykłe szumowiny, ludzkie śmiecie które należy utylizować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o napisał:
Niestety ale masz rację, bo praktycznie w każdym produkcie żywnościowym jest chemia, która prędzej czy później niszczy organizm. Nawet gumy do żucia mają aspartam. Skoro alkohol przynosi takie zyski, przestępstw jest po nim więcej niż po marihuanie, to dlaczego jej nie zalegalizować? I tak pali dużo osób, które się do tego nie przyznają po prostu. ALKOHOL BUDZI AGRESJĘ, MARIHUANA SPOKÓJ.
NIe wierzę, chłopaki, przywracacie mi wiarę, że nie całe społeczeństwo daje sobą manipulować tak jak dyktują to trendy w TV. Nikt w Polsce publicznie nie porusza kwestii szkodliwości Aspartamu. Mało kto wie, że jest to produkt pochodny odkryty przy tworzeniu broni biologicznej! Tak samo mało kto wie, że każdy napój dietetyczny (Hoop cola też niestety) go w sobie zawiera. Co jest szkodliwego w tym słodziku: Metanol, który się uwalnia pod wpływem ciepła. W przeciwieństwie do alkoholu etylowego, metanol nie jest wydalany z organizmu i się w nim odkłada. Polecam wszystkim, myślącym za siebie obejrzenie filmu dokumentalnego: Rakotwórcza Słodycz A szczególnie aktywnym tu na forum "obrońcom czystości Narodowej" i fanom wszelkich delegalizacji. Jeśli coś powinno być zakazane, to przemysłowe stosowanie tego związku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszy fakt,że jeszcze w Polsce istnieją ludzie rozsądni.Przyjdzie Wasz czas ,a nieudolnym politykom powiecie-"Teraz kolej na Nas- bo Nasza jest przyszłość".A nie "Zima wasza,wiosna nasza, a lato muminków";-).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/event.php?eid=148373311868639&ref=mf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...